Etkinlik

 • Arda Tunca Gazeteciler grup logosuGazeteciler grubunda bir güncelleme yayınladı 3 yıl 7 ay önce

  Gazeteci değilim ama geldim. Bir sakıncası var mı?

  • 3 yıl 7 ay önce tarihinde Cüneyt Akman yanıtladı

   Hoş geldiniz. Malum artık vatandaş gazeteciliği ve burası gibi sosyal medya platformları sayesinde herkes gazeteci sayılır. Ve iyi ki öyle…Çünkü profesyonel gazetecilerin bazılarına bakıyorsunuz, adam yazı yazmaya daha dün başlamış gibi… (Muhtemelen de aşağı yukarı öyle) Gramer desen yok, etik desen ara ki bulasın, doğru haber desen, o da ne diyecek…

   • 3 yıl 7 ay önce tarihinde Arda Tunca yanıtladı

    Çok haklısınız. Umarım, yaptığımız işi her zaman hakkıyla yapabiliyoruzdur. Ben gazeteci değilim ve yazı yazarak gazeteci olduğumu da hiçbir zaman iddia edemem ama yazı yazmak keyfini yaşayan, anlatmaktan ve paylaşmaktan her zaman büyük keyif alan biriyim.

    • 3 yıl 7 ay önce tarihinde Cüneyt Akman yanıtladı

     Burası, aynı alanda (ekonomi, finans vb) yazmak, sohbet etmek, bilgi paylaşmak, yeri geldiğinde şakalaşmak da isteyen; ve bunu yine belli bir kaliteyle yapmak hevesindekilerin özgür platformu olmak ümidinde bir yer… Sizin katkılarınızın bizim için de büyük keyif olacağına eminim. Burayı hepimizin gerçekten keyif alacağı bir yer haline beraberce getireceğiz diye düşünüyorum. Tekrar hoş geldiniz.