En Uygun Kredi Hesaplamaları İçin Hangi Bankaları Seçmeliyiz?

Base

Name

En Uygun Kredi Hesaplamaları İçin Hangi Bankaları Seçmeliyiz?

Hakkında

Bankaların pek çoğu verdikleri kredilerin geri alınıp alınamayacağını bilmek amaçlı müşterilerinden gelir belgesi ister. Bu sayede şahsın geri ödeme yapıp yapamayacağı durumuna bakılır. Peki herhangi bir işte çalışmıyorsanız ve acil paraya ihtiyacınız var ise bu durumda ne yapmalısınız? Endişelenmeyin, pek çok banka artık günümüzde müşteri pörtföyünü genişletmek ve daha büyük kitlelere hitap etmek amaçlı gelir belgesiz kredi veriyor.  Bu bankaları detaylı şekilde inceleyelim.
–          Türkiye Ekonomi Bankası (TEB)
Eğer TEB’den gelir belgeniz olmadan kredi çekmek istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Cepte TEB uygulamasını indirerek dosya masrafsız, başvuru masrafsız şekilde kredinize başvuru yapabilirsiniz. TEB bu durumda sizlerden gelir belgesi istemiyor. 30.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi verebiliyor. Yapmanız gereken tek şey TEB sizlerden hayat sigortası istiyor. Başvuru yapmadan önce bir hayat sigortası yaptırıp en azından 3-5 dönem ödemiş olmanız şart. Eğer hayat sigortanız yoksa işleminizin red olma ihtimali çok büyük. 24 ay vadeli ihtiyaç kredinize 1,39 eğer 48 ay vadeli kredi istiyorsanız 1,49 değerinde faiz oranı uygulanıyor.
–          ING Bank
Gelir belgeniz olmadan ING BANK’dan kredi çekmeniz mümkün. Sizler için belirlenmiş üst limit ise 50.000 Türk Lirası. Sizlerden tek istedikleri şart bir hayat sigortası yaptırmış olmanız. Kredi tahsis ücretini de sizlerden talep ediyor. İnternet sitesi üzerinden ve SMS ile ING Bank’a gelir belgesiz şekilde başvurup kredinizi alabilirsiniz.
–     Deniz Bank
Sizlere 55.000 TL’ye kadar yüksek rakamlarda gelir belgeniz olmadan kredi veren Deniz Bank diğer bankaların aksine sadece SMS ile kredi başvurusu alıyor. Eğer Deniz Bank üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız KREDİM yazıp TC Kimlik numaranızı ekleyerek 3280’e mesaj gönderebilirsiniz. En kısa sürede süreç sonuçlanacak olumlu veya olumsuz mesaj alacaksınız.
–          EnPara.Com
Finansbankın şubeye ihtiyaç duymadan yönettiği bir bankadır. Siteye üye olarak site üzerinden veya mobil uygulama ile 30.000 TL’ye kadar gelir belgesiz kredi alabilirsiniz. Dosya masrafı veya kredi tahsil ücreti talep etmiyor. Tek şartı hayat sigortası yaptırmış olmanız.
–          Nkolay Kredi
Bir AktifBank hizmeti olup AktifBank müşterisi olanlara çok daha çabuk onay veriyor. 30.000 TL’ye kadar kredi veren banka hiçbir şart, dosya masrafı, kredi tahsil ücreti talep etmiyor. Diğer bankalardan daha yüksek olarak 2,29 oranında bir faizi var. Hayat sigortası zorunluluğu yok. Belgesiz, şartsız.
Kaynak: https://www.uygunkrediler.com.tr/